Každý kotlíkový balíček obsahuje:

  • Plynový kondenzační kotel dle naší akční nabídky.

  • Montáž kotle s napojením na stávající topný systém.

  • Magnetický separátor nečistot pro topný okruh.

  • Připojovací armatury voda, topení, plyn a elektřina.

  • Inhibitor který chrání topné systémy před korozí a zajišťuje lepší předávku tepla v topení.

  • Úprava topné vody a vyčištění proplachem potrubí.

  • Ekologická likvidace vzniklého odpadu.

Baxi Prime 4,8 – 24 KW (kombinovaný průtokový ohřev)

001321_05_001884.jpg

Kvalitní plynový kondenzační kotel pro etážové topení s průtokovým ohřevem teplé užitkové vody. Tento kotel disponuje velmi malým rozměrem v700xš395xh279. Velmi jednoduché ovládání pomocí dvou otočných knoflíku na režim topení a teplé vody. Ideální varianta při výměně za starý kombinovaný kotel. Nejvíce montovaný kotel u našich zákazníků. Na tento kotel lze připojit wifi termostat + venkovní čidlo.

Spluněje veškeré ekologické třídy (Nox6) a disponuje vysokou tepelnou účinností.
 

Cena kotlíkového balíčku je bez DPH: 47 990 ,-

De Dietrich MPX 20/24 Mi Compact (kombinovaný průtokový ohřev)

MPX kotel DeD.jpg

Francouzský výrobce kotlů De Dietrich nabízí spolehlivý kotel s jednoduchým digitálním displejem, na kterém lze nastavovat teploty topení, teplé vody. Kotel disponuje 67 nastavitelných parametrů. Ohřev teplé vody je tvořen průtokem přes sekundární 14 lamelový výměník tepla. Velikou odměnou pro zákazníka je mosazný hydro-blok jako u původní výroby (žádné plasty). Na tento kotel lze připojit wifi termostat a venkovní čidlo.

  

Cena kotlíkového balíčku je bez DPH: 47 990 ,-

Brotje WHBC 22/24 D: 4,9 - 24 KW (kombinovaný průtokový ohřev)

rez-WHBS-2019.jpg

Tento výrobek německé kvality s elektronickou regulací Siemens jednotkou LMU byl vytvořen tak, aby při provozu nerušil svým provozem a zajistil ekonomické spalování pro vaši peněženku. Kotel je na ovládání velice jednoduché zařízení, pomocí dvou ovládacích koleček lze nastavit teplotu topení a teplé užitkové fondy. Kotel je osazen mosazným hydro-blokem. Pro průtokový ohřev teplé užitkové vody je použit 14 lamelový sekundární výměník. Hnací sílu kotel zajišťuje čtyřstupňové úsporné čerpadlo UPM3 Flex, řízené PWM signálem, které moduluje otáčky v návaznosti na výkon hořáku.

Cena kotlíkového balíčku je bez DPH: 52 099,-

Immergas Victrix Tera 28 1 (kombinovaný průtokový ohřev)

plynovy-kondenzacni-kotel-immergas-victr
termostat_edited.png

Osvědčený italský kotel značky Immergas je osazen plno-průtočným nerezovým výměníkem který je schopen převálcovat každý topný systém bez ohledu na stáří potrubí. Řízené modulační čerpadlo s regulací vzduchu otáček ventilátoru a poměr spalování plynu rozhoduje v jeho ekonomickém provozu hlavní roli. Kotel je v dodávce vybaven ekvitermní regulací a lze na něj připojit řídící pokojový regulátor CAR V2 který nahrazuje ovládací panel kotle.

Cena kotlíkového balíčku je bez DPH: 52 891 ,-